Dětská kola Superior pro rok 2019

Dětská kola Superior 2019

Výrobce jízdních kol Superior je čistě tuzemská značka, sídlící v Moravskoslezské Kopřivnici již od roku 2002. Superior se stal celosvětově oblíbenou značkou díky svým přednostem a unikátní technologii, kterou vám přiblížíme v následujícím textu.

Superior si velice zakládá na vlastním vývoji rámů, precizním zpracování a vysoké kvalitě. Kompletace jízdních kol Superior se provádí přímo v Kopřivnici.

Řadu dětských kol Superior, dělíme do čtyř kategorií.

Začněme s tou nejvyšší a to je SUPERIOR TEAM JUNIOR.

Řada modelů Superior team je zaměřena na malé závodníky, kteří mají vysoké ambice a chtějí vítězit.

V nabídce jsou velikosti kol 20;24 a 27palců.

Už i nejmenší 20 palcové kolo Superior je osazeno kvalitními kotoučovými hydraulickými brzdami, které jsou přizpůsobeny dětským dlaním. Obrovským benefitem je váha, pouhých 7,9kg (těžko budete hledat podobné kolo u konkurence, jestli se vám to vůbec podaří…)

   

 

Superior Team 24 je osazen již odpruženou vidlicí a to rovnou vzduchovou, což je též velice neobvyklé v této velikosti 24 palcových konkurentů.

Superior Team 27 je už vybavené jako kolo pro dospělé. Velmi slušná váha, převody 1×11, prostě závodní raketa.

 

Druhou kategorií je SUPERIOR F.L.Y.

Dodávají se ve velikostech 20; 24, a 26 palců. I v této kategorii dětských kol Superior byl kladen důraz na kvalitu komponent a hlavně na celkovou váhu kola.

Všechny kola Superior F.L.Y. jsou dodávány pouze s pevnou vidlicí, proto také patří do nízké váhové kategorie. V nabídce jsou čtyři barvy: matná šedá, černá, červená a žlutá.

 

Třetí kategorií je řada dětských kol SUPERIOR RACER

Tyto modely jsou cenově nejdostupnější, váhou a výbavou jsou srovnatelné s konkurencí. Dodávají se ve velikostech 20; 24 a 27 palců.

Superior Racer s označením RX – s pevnou vidlicí je lehčí a levnější    

                                                          XC – s odpruženou vidlicí je těžší a dražší  

K dostání jsou dvě barevná provedení: černá a červená

 Poslední řadou je SUPERIOR MODO JUNIOR

Kola jsou dodávána ve velikostech 20 a 24 palců, určené pro dívky v atraktivních barvách: růžovo/fialová, noční modrá. Opět v provedení XC a RX jako u třetí řady RACER.

Více informací o dětských kolech Superior se dozvíte na našem webu (www.koloprodite.cz) nebo přijeďte za námi na naši specializovanou prodejnu pro dětská kola, kde máte možnost si všechna kola pečlivě prohlédnout.  Sídlíme na ulici Štursova 2, v Brně – Žabovřesky, 616 00.
Rádi vám osobně poradíme.